Ankara’da Arslan Halı Yıkama Fabrikası olarak halı yıkama ve temizleme olarak hizmet vermekteyiz. Bilindiği üzere halı yıkama zor ve zahmetli bir iştir. Sizi bu zahmetli işten Arslan halı yıkama olarak kurtarıyoruz.

Siz sadece temiz hijyenik halının keyfini sürün. Ankara Arslan Halı Yıkama Fabrikası olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinden yola çıkarak kaliteli ve hijyenik halı yıkama hizmetini uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Ücretsiz halı yıkama servisimiz ile evinizden alınan halılar, işinde profesyonelleşmiş, tecrübeli ekibimiz ve kullandığımız kaliteli doğal şampuanlar sayesinde halının özüne zarar vermeden yıkanarak yine ücretsiz olarak evinize teslim edilmektedir. Halılarınızın yüzünü değil, özünü yıkıyoruz.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet verebilmek adına yaz kış demeden halı yıkama işleminde sürekli faaliyet göstermekteyiz. Bütün vermiş olduğumuz hizmetler halı yıkama, koltuk takımı yıkama, halı tamir, Yerinde halı yıkama, Şark köşesi yapımı, Halı overlok ve sitemizde yer alan diğer hizmetlerimiz tamamen garantilidir.

Farkımız;

Düşünce Sistemi
Kalite
Geniş Hizmet Yelpazesi
Ücretsiz Servis
Hızlı Servis
Saatinde hizmet
Kolay iletişim
Garantili temizlik
Kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığı
Güvenilir Referanslar
Kesintisiz 4 Mevsim hizmet
Sms sistemi ile müşteri bilgilendirme

Birebir Direkt olarak fabrikamızla irtibat (Aracı firma olmadan)
Benim halılarım değerli diyorsanız Halılarınıza Gereken değeri Gösteren Arslan Halı Yıkama Fabrikası nı seçin.