Arslan Halı Yıkama Fabrikası olarak Batıkent’in tüm bölgelerine kesintisiz hizmet vermekteyiz. Bu bölge için sunduğumuz ücretsiz servis hizmetimizden yararlanmak için, hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

Eğer yüksek kaliteye değer veren bir kimse iseniz kalitesi kanıtlanmış leke çıkarıcıları kullanan halı ve yolluk yıkama işletmelerini tercih edin. Temizlenmesi gereken halılarınızın yıkanmasından istenen başarılı neticeyi elde etmek için özveri gerektiren bir sürü kuralları yerine getirmek olmazsa olmaz önem arz etmektedir.

Batıkent Arslan halı yıkama personelince yıkama alanına getirilen halılar, bir an evvel iplik özellikleri göz önüne alınarak yıkamaya hazırlanır çünkü, bütün halılar aynı ekipmanlarla yıkanmamalıdır. Halı ve kilim yıkamada kullanılan yeni ekipmanlar ve bununla birlikte yeni nesil şampuanlar mesleğimizi en iyi şekilde sürdürmemize olanak tanıyor. Bu nedenlerden dolayı yıllardır Batıkent Arslan halı ve yolluk yıkama fabrikası olarak bu şartın farkındayız ki, piyasada bulunan en geçerli ekipmanları kullanma çabasındayız. İşin inceliklerine hakim bir halı yıkama işletmesinin yüksek hijyen kalitesinde bir hizmet çıkarabilmesi için gerçekten önemli konulardan biri de deterjan ve leke çıkarıcıların çeşitli halılara hangi metodlarla uygulanacağı konusunda deneyimli olmaktır. Bu noktada hepimizin bildiği gibi, standartlara uygun leke çıkarıcılar kullanıyor olmak halı yıkama işinin kalitesini etkileyici niteliktedir.

Yıkama yapacak bir kuruluşun kalite göstergesi, düzenli çalışan personel ve bununla birlikte kullandığı endüstriyel ekipmanların yüksek kalitede olmasıyla ölçülür. Tecrübelerimize göre yolluk ve halıları yıkatırken başarılı bir sonuç için her şeyden önce önem verilmesi gereken konu, halımızı temizleyecek işletmenin lekelerle mücadelede uzmanlaşmış bir yıkama firması olması gerektiğidir.

İlerleyen teknoloji ile beraber günümüzde iki tip halı ve kilim yıkama yöntemi kullanılmaya başlanmıştır ki, bu yöntemlerden ilki elde yıkama diye adlandırılan yöntem, diğeri ise otomatik makinelerle yapılan yıkama modelidir. Çok programlı otomatik halı ve kilim yıkama makineleri ile sürdürülen yıkama işlemlerinin eski usule göre bir çok avantajı sayılabilir ve bu avantajlardan en önemli olanı belki de daha detaylı yıkama yapılmasıdır. Halıların hedeflenen sürede kurumasının gerçekleşmesinde halı sıkma makinesiyle suyu tahliye etmek bu işin beklenen başarıya ulaşması için çok önemlidir. Endüstriyel sıkma makinesinin sıktığı halılar askıya alınmaya ihtiyaç duyar ki bakterilerin yok edilmesi yalnızca bu şartla sağlanabilir. Güneşte kuruyan halı ve yolluklar son kontroller için son denetim alanına sevk olunur ve bu alanda lekelerin kontrolü ile birlikte paket çalışmaları yapılır. Poşetleme işlemleri sonuçlanan halı ve kilimler dağıtım planlarına göre bir arada tutulacak biçimde düzenlenip, servis araçlarına teslim edilir ve bundan sonra belirtilen zaman içerisinde halılar ve yolluklar müşterilere iade edilir. Bu sektör de piyasadaki diğer iş alanlarındaki gibi teknik gelişmelerden etkilenmiş bir iş koludur ki, teknolojik alandaki yeni teknik imkanlar temizliğin kalitesini hakikaten çok üst düzeye çıkartmıştır.

Batıkent Arslan profesyonel kilim ve halı yıkamaya yolluk ve halıları klasik usulle yahut ta otomatik teknikle yıkatabilirsiniz fakat deterjan kalitesi, yıkamanın başarı seyrini önemli ölçüde etkiler. Bu manada başarılı neticeyi elde etmek için yüksek hijyen gücü olan halı yıkama şampuanları uygulamak çok önemlidir. Halıların yıkanması işinde ilk adım servisin randevulaşılan zamanda adresinizde bulunmasıdır ve servis ile ilgili fazladan bir ödeme verilmemelidir. Bu manada iyi iş yapan bir halı temizleme işletmesi aşağı yukarı belirlenen zaman aralığında halıları almaya gelir.

Titiz bir müşteri olarak eğer, yetersiz bir durumla karşı karşıya kalmaktan korkuyorsanız, halılarınızı yıkatacağınız halı yıkama fabrikasını tercih ederken profesyonel bir halı yıkama fabrikasıyla çalışmalısınız.